Bijscholing - Rollen begeleider wonen en leven
40 lestijden (waarvan 20% in afstandsonderwijs)
In de vormingsreeks komen alle zes de rollen (mentor, buurtbetrekker, activiteitenbegeleider, referentiepersoon wonen en leven, cultuurcoach en livingbegeleider) die de woonleefbegeleider kan uitoefenen uitgebreid aan bod.
Je ontdekt samen met collega’s uit de sector en/of andere geïnteresseerden wat een rol in je organisatie kan betekenen en hoe je er concreet mee aan de slag kunt gaan.
Heb je de eerste lesdag gemist? Je bent nog steeds welkom om alsnog aan te sluiten vanaf de tweede lesdag op 20 april!
geen voorkennis vereist
De opleiding is bedoeld voor animatoren, ergotherapeuten, opvoeders, livingbegeleiders of zorgkundigen die een taak hebben in een woonzorgcentrum en voor iedereen die interesse heeft in wonen en leven in een woonzorgcentrum.
Materialen | Aantal | Eenheidsprijs | Prijs | |
---|---|---|---|---|
Cursusgeld (verplichte aankoop) | 1 | 35,00 EUR | 35,00 EUR |
* Lessenrooster is onderhevig aan eventuele wijzigingen.
Weekdag | Datum | Contactles | Afstandsles | Buitenschools | Van | Tot |
---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 21/03/2024 | 09:00 | 16:30 | |||
donderdag | 25/04/2024 | 09:00 | 16:30 | |||
donderdag | 23/05/2024 | 09:00 | 16:30 | |||
donderdag | 20/06/2024 | 09:00 | 16:30 |